Ana sayfa Gündem Takılar Arasından İlginizi Çekecek Bir Kolye

Takılar Arasından İlginizi Çekecek Bir Kolye

Kolyeler konusunda hassas olan kadınların kriterleri de bir hayli fazladır.

62
0

Kolyeler konusunda hassas olan kadınların kriterleri de bir hayli fazladır. Yani her birimiz kolyemizin güzel olmasını, zarif olmasını ya da gösterişli olmasını isteyebiliriz ancak dikkat edilen başka kriterler de var. Mesela kolyenin gerçek altından olup olmadığı, hangi firmaya ait olduğunu gibi birçok seçenek de kolyeyi almamız konusunda etkisi olan faktörlerdendir.

Bu kapsamda Bayar Gold tarafından tasarımı ve üretimi yapılmış olan kafesli firuze kolye, tam da isteklerimizi karşılayabilecek türden bir üründür. Çünkü duruşu, yapısı ve özellikleri ile göz alıcı bir üründür. Her birimizin boynunda taşımak isteyeceği, duruşu ile büyüyen kolye gerçekten de özellikleri olarak da görünüşü olarak da muazzamdır.

Kolye Hakkında Kısa Bilgi

Günlük takma durumlarına uygunluk gösteren ve buna uygun olarak da herhangi bir alerji tahriş durumuna yol açmayan kolyenin içerisindeki altın ayarı toplamda on dört, altın metal ağırlığı da 1,25 gram şeklindedir. Buna ek olarak zincirin ağırlığına boncuğun ağırlığı da eklenmemektedir ve boncuk firma tarafından özel olarak el işçiliği ile üretilmektedir.

Hiçbir şekilde firma bünyesinde altın suyu ve altın kaplama kullanılmayıp sadece gerçek altınla çalışıldığından, üzerinde damga ve patentini bulabileceğiniz kolye, sizlerin belirlediğiniz adreslere sertifikası ile beraber gönderilmektedir. Buna ek olarak kargo işlemleri sırasında yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı sonrasında her iki tarafın da mağdur olmaması için sigorta uygulanmaktadır.

Kaynak: https://www.bayargold.com/urun/kafesli-firuze-kolye

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here