Ana sayfa GÜNDEM Youth Projects Group’un Günümüz Gençleri ile Etkileşimleri Ne Boyuttadır?

Youth Projects Group’un Günümüz Gençleri ile Etkileşimleri Ne Boyuttadır?

133
0

 

 

Youth Projects Group ve Gençler Arasındaki Etkileşim

 

Türkiye genelinde çeşitli hizmet ve eğitim programları sunabilen birden fazla platform yer almaktadır. Bu platformlardan en güncel ve en popüler olanı Youth Projects Group karşımıza çıkmaktadır. Youth Projects Group, herhangi bir farklılık öne sürmeksizin genel amaçlarından biri olarak kaliteli olan bilgiye ulaşmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Bu proje sayesinde ise pek çok farklı kişi ve öğrenciler açısından bakıldığında staj imkanına kavuşmuş olup iş sahibi olabilme imkanı yakaladıkları görülmektedir. İhtiyacı olan ama istenilen eğitimin pahalı olmasından dolayı eğitimi alamayan gençler ve öğrenciler için Youth Projects Group, tanıtımını yaptığı ekonomik veya ücretsiz eğitim imkanlarını ülkemizin yetenekli ve azimli gençlerine sunarak son derece hızlı bir şekilde eğitim kolaylığına ulaşmalarını da ayrıca sağlamış olmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça başarılı geri dönütler alan Türkiye’nin gençlik projesi Youth Projects Group, Türk Patent ve Marka Kurumu’na marka başvurusunu da yapıp gerekli patentleri alabilmiştir. 

Gençlere sunduğu düşük ücretli ve tamamen ücretsiz eğitim programları ve çalışmaları ile yapılan projelerin tamamına bakıldığında gönüllü bir ekip ile çalışıldığını görmekteyiz. Bu gönüllülük esasına göre çalışma durumu ise yapılan tüm projelerde daima başarının ve özverinin bir sonucu olarak başarıya ulaşılmada en büyük etken olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bir başka özelliği bağlamında bakıldığında ise internet üzerinden sunmuş olduğu eğitim programları ile her gencin Türkiye’nin neresinde olursa olsun erişim sağlayabildiklerini görebilmekteyiz.

Youth Projects Group projesinin kurucusu ve yöneticisi sayın Taha Doğanay, gençlerin olumlu geri dönütlerinden memnuniyet duyduğunu belirtmiştir. Sözlerine ise Youth Projects Group olarak gelecek zamanlarda tüm gençler tarafından tanınmayı ilke ve hedef edindiklerini de ekleyip geleceğe yönelik ciddi yatırımlarının ve projelerinin de olduğunu anlayabilmekteyiz.

Bu bağlam itibari ile bir ilk olmasının yanı sıra yaptığı yararlı birçok çalışmaları kendi markası adı altında sürdürmeyi ilke edinen Youth Projects Group ekibini canı gönülden tebrik ediyor başarılarının ve gençlere sunduğu imkanların devamının gelmesini dört gözle bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here