Ana sayfa TEKNOLOJİ Xiaomi Mi 11 Ultra işlemcisiyle bir ilk olacak

Xiaomi Mi 11 Ultra işlemcisiyle bir ilk olacak

223
0
Xiaomi Mi 11 Ultra işlemcisiyle bir ilk olacak
Xiaomi Mi 11 Ultra işlemcisiyle bir ilk olacak

Xiaomi, geçtiğimiz yılın son günlerinde yeni amiral gemisi serisinin ilk üyesi olan Mi 11’i tanıtmıştı. Serinin diğer üyeleri Mi 11 Pro ve Mi 11 Lite önümüzdeki günlerde gerçekleşek bir etkinlikle duyurulacak. Bütçeye göre farklılık gösteren Pro ve Lite modeller farklı özelliklerle gelecek. Ancak üst düzey bir telefon deneyimi isteyenler Xiaomi Mi 11 Ultra modelini dört gözle bekliyor. Mi 11 Ultra’nın işlemcisi hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 11 Ultra daha önce görülmemiş bir işlemciyle gelecek

Xiaomi’nin yeni amiral gemisinde Qualcomm’un bu yılın ikinci yarısında tanıtmayı planladığı Snapdragon 888 Plus işlemcisinin olacağı iddia edildi. Eğer sızıntılar doğruysa Mi 11 Ultra, küçük kardeşi Mi 11 gibi bir ilki gerçekleştirebilir. Snapragon 888 işlemcisi ilk olarak Mi 11 modelinde kullanılmıştı. Mi 11 Ultra’ya dönecek olursak cihaz 5.000 mAh’lık bir batarya ile gelecek. Ayrıca Mi 11 Ultra’nın ekranı sektördeki en iyilerden biri olacak.

Bildiğiniz gibi Android akıllı telefon pazarında 120 Hz üst segment için bir standart oldu. Ultra model de buna destek verecek. Ancak 120 Hz tazelemeyi tam 2K çözünürlüğünde ekran ile taçlandıracak.

 

Abone Ol

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here