Ana sayfa Gündem Kuşe Barkod Dayanıklı Mı?

Kuşe Barkod Dayanıklı Mı?

En çok kullanım alanına sahip etiketlerden biri olan kuşe etiket kozmetik, kırtasiye ve gıda sektöründe dahil olmak üzere neredeyse bütün sektörlerde satışa sunulan ürünler üzerine uygulanır.

91
0

En çok kullanım alanına sahip etiketlerden biri olan kuşe etiket kozmetik, kırtasiye ve gıda sektöründe dahil olmak üzere neredeyse bütün sektörlerde satışa sunulan ürünler üzerine uygulanır. Uzun süre dayanıklılık göstermesi ile bütün barkod etiketleri arasında en çok tercih edilme sebebi de uzun ömürlü ve seri üretim ile oluşmasıdır. Ribon kullanımı olmadan gerçekleşmez.

Kullanılan yazıcıya Ribon eklenerek barkod etiketinin çıkışı sağlanır. Hayatımızın her alanında alınan kitaplarda bile yapıştırılan etiketler olarak karşımıza çıkar. Yapıştığı alana Kuvvetli bir yapışkan sağladığı için çıkartılması ve yırtılması da oldukça zordur. Müşterilerin beklentisini en iyi şekilde karşılayan ürün, en çok kullanılan etiket çeşididir.

Kuşe Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır?

Birçok alanda kullanımı olan kuşe etiket oldukça geniş yelpazede kullanımıyla tercih edilen ürünler arasındadır. Kuşe etiket fiyatları ise mali açıdan hem uygun hem de hızlı üretimi ile alıcıların tercihi arasındadır. Oldukça dayanıklı olan ürün en çok da yapışkanlı ile yırtılmasına imkân tanımaz.

Ribonun yazıcıya eklenmesi ile kullanım sağlanabilir. Ribon olmadan diğer barkodlar gibi ısı yöntemi ile baskı yapmaz. Hem uygun fiyatlı hem de çevre dostu olan ve kimyasal bulundurmayan bir maddedir. İşletmelerin en çok tercih etmesi de ekonomik açıdan zorlamayan bir ürün olmasıdır. Merak edilen ürünler için Barkod Online sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here