Ana sayfa Gündem Amerika’dan Türkiye’ye Ürün Getirilir Mi?

Amerika’dan Türkiye’ye Ürün Getirilir Mi?

137
0

Amerikadan alışveriş yapmak için mutlaka güvenilir ve işini profesyonel şekilde yapan sitelerden yardım almaya özen gösterilmesi gerekir. Adı daha önce duyulmamış, güven sağlamayan sitelerden alışveriş yapılması sonucunda hatalı ürün, bozuk veya eksik ürün hatta hiç ürün gelmemesi gibi olumsuz sonuçlar meydana gelebilir. Amerika Sepetim sitesi müşterilerinin güvenini ve desteğini alarak hizmet sunan bir sitedir.

Gelen ürünler orijinal, garantili ve kalitesinden ödün vermeyen ürünlerdir. Özellikle de yenilebilir, içilebilir ilaç, takviye edici gıdalar, yağlar hatalı site kullanımı sonucunda ölümcül sorunlara bile neden olabilir. Alınan ürünlerin garanti kapsamında üretici ile buluşturuluyor olması özellikle yurtdışı alışverişi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur.

Amerika’dan Gelen Ürünler İçin Gümrük Ücreti Ödenir mi?

Kişiler online olarak alışveriş sırasında işlemlerinin güven altında gerçekleştirildiğini bilmek ister. Özellikle yurtdışı alışveriş sırasında siteler gümrük ücreti adı altında fahiş fiyatlarda ücret talebinde bulunarak kişileri maddi zarara sokmaktadır. Bu tarz alışveriş sitelerine itibar edilmemesi gerektiğini belirtmek isteriz. Alınacak olan ürünlerin mutlaka gümrük onaylı olması gerekir.

Güvenilir Amerika üzerinden ürün getirme hizmeti veren Amerika Sepetim sitesi hiçbir şekilde kişilerden ekstra ücret talep etmez. Site üzerinden yapılan alışverişler güvenilirlik altında gerçekleştirilir. Alınan her ürünün gümrük onaylı sertifikası bulunur. Kişiler yurtdışından alışveriş yaptığı takdirde uzun süre beklemek zorunda kalır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here