Ana sayfa Gündem Amazon Sitesinde Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Amazon Sitesinde Hakkında Bilinmesi Gerekenler

119
0

Amazon Amerika alışveriş sitesi aslında sanılanın aksine arzu edilen her ürünün satışına izin vermiyor. Site üzerinde yer alan canlı hayvan, ev, araba ve tütün ürünleri satışı site üzerinde yapılmıyor. Bunların dışında birden fazla ürün kategorileri bulunuyor. Fakat bir sorun var ki Amazon Usa üzerinden satışı yapılan ürünlerin birçoğu Türkiye’ye gönderimi sağlanmıyor.

Hal böyle olunca Türkiye’den yurtdışı özellikle uygun fiyatlı ve kaliteli Amerika ürünlerini almak isteyen kullanıcıları üzüyor. Bu durumda devreye Amerikan Paketim sitesi giriyor. Site sayesinde Amazon’un gösterdiği fakat gönderimini sağlanamadığı her ürünü kolaylıkla satın alabiliyorsunuz. Güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet sunan Amerikan Paketim online alışveriş konusunda çığır açacak uygulaması ile ilgileri üzerine çekiyor.

Online Alışveriş Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özellikle yurtdışı alışverişi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunur. Alışveriş yapılacak sitenin güvenilir olması başta yer alan unsurlardandır. Site size güvenlik açısından zayıf geliyor ise hiç zaman kaybetmeden siteyi terk etmenizi öneririz. Ödeme seçenekleri kısmına dikkat edilmesi gerekir. Yurtdışı ürünlerinin gümrükten geçmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Alışveriş yapacağınız site gümrük geçişi adı altında sizde fahiş fiyatlar talep edebilir. Bu durum sizi maddi anlamda zarara sokacaktır. Bakıldığı zaman gümrük onayı geçiş parası derken hemen hemen 3-4 ürün fiyatına sadece 1 ürün almış olursunuz. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka Amerikan Paketim sitesi üzerinden hizmet almalısınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here