Ana sayfa GÜNDEM İlişkinizi Sağlam Adımlar İle Yönlendirin

İlişkinizi Sağlam Adımlar İle Yönlendirin

Burada ikili ilişkileriniz üzerine bahsedilen her bir konu gizlilik esasına dayanmaktadır. Belki ilişkiniz içerisinde başkaları ile paylaşamadığın süreçler yaşıyor olabilirsiniz.

31
0

Burada ikili ilişkileriniz üzerine bahsedilen her bir konu gizlilik esasına dayanmaktadır. Belki ilişkiniz içerisinde başkaları ile paylaşamadığın süreçler yaşıyor olabilirsiniz. İkili beraberliğinizde yaşanan ilişki sorunları ile yüzleşme içerisindeyken kişi kendini çıkmazda sanabilir. Bu adım atacak olduğunuz konular üzerinden daha karmaşık hareketlerde bulunmanızı da engelleyecektir. İyi giden bir ilişki sürecini daha kötüye yönlendirebilmenize sebep olmamak adına sizlere destek sunuyoruz. Böyle bir durumda kişinin ne yapması gerektiğine dair kafası karıştığında paylaşım yapabileceği yapılmış olan paylaşımları okuyabileceği bir alan sizlere hazır olarak sunulmaktadır. Burada önemli olan kişinin tam olarak çözüme kavuşturmakta zorlandığı ve ideal bir şekilde yaşanan ilişkiyi daha iyi bir anlamda yürütebilmek azından problem çektiği dönemlerde yazı içerikleri ile yönlendirme sunmaktır.

Yaşam Tecrübesi İle İlişkiler Üzerine Bilgi İçerikleri

Her zaman için daha tecrübeli ve daha bilgili olan birinden yardım alabilmek ve o kişinin yönlendirmesine ihtiyaç duymak oldukça doğal bir süreçtir. Burada kişi etrafında yardım alabileceği kişileri bulamazsa dahi sitemiz aracılığı ile kendisine benzeyen problemleri yaşayan pek çok kişi ile bilgi paylaşımında bulunabilirken böyle bir sorun yaşayan birine verilmiş olan cevabı da okuyabilir. Bireysel olarak soru sormak istemediğimiz de dahi yazılmış yazı içerikleri ücretsiz olarak okuyabiliyorsunuz. Herhangi bir şekilde kayıt olma alanını doldurmak zorunluluğunuz da bulunmuyor. Tamamı ile online ortamda sunulmuş psikologa soru sor alanı ile bir psikolog eşliğinde sorularınızın cevabını iletebileceğiniz ve sormuş olduğunuz soruya da cevap bulabileceğiniz oldukça şeffaf ve farklı bir alan ile sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. Sitemiz içerisinde yer alan her bir içerik ve yazı; yazan kişinin sorumluluğundadır. Sizde bulunmuş olduğunuz süreci daha sağlıklı bir şekilde geçirebilmek, ilişkinizde tamir edilmesi gereken noktaları görebilmek ve terapistlerin gözünden daha iyi bir noktada nasıl olabileceğinin ipucu ve formüllerini okuyabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here