Ana sayfa GÜNDEM Nevresim Sektörünün Öncüsü

Nevresim Sektörünün Öncüsü

 Geçmişte ve halen yürürlükte olan firmamız 2020 yılında da hedef kitlesine ulaşmış, daha geniş kitlelere de yayılmaya devam etmektedir.

5
0

Geçmişte ve halen yürürlükte olan firmamız 2020 yılında da hedef kitlesine ulaşmış, daha geniş kitlelere de yayılmaya devam etmektedir. Kuruluş yıllarından bu zamana kadar tekstil sektörü içerisinde hizmet vermektedir ve bu sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Satışını yaptığı ürünler arasında banyo ürünleri de (bornoz, havlu, banyo paspası) bulunmasına rağmen en çok ürün yoğunluğu yatak odası kategorisindedir. Yatak odası ürünlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan pike takımı en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu kadar yoğun ilgi görmesinden dolayı devamlı yenilenen ürünleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Bütün testleri yapılmış olup renk akma problemi ile karşılaşma sorunu da ortadan kaldırılmıştır. Yatak örtüsü yenilenen, son yıllarda en çok tercih edilen modellere göre yeniden düzenlenmiştir. Geniş renk yelpazecisine göre oluşturulmuştur. Modernliğin ön planda olduğu ürünler ortaya konmuştur. Bunların hepsini içinde barındıran çeyiz seti ise özellikleri hemen hemen aynıdır. Doğal kumaşlar kullanılarak yapılmış ürünlerin bir set şeklinde satışa sunulması da fiyat açısından daha ekonomik hale gelmiş ve tercih edilme oranı yükselmiştir.

Doğal Kumaş Ürünleri İle Tanışın!

Terletme özelliği olmayan ve alerji konusunda hassasiyet gösteren kumaşlardır. Yumuşak yapıdadırlar. Özellikle pamuklu kumaşlar ürüne rahatlık ve serinlik kazandırır. Bizim tercihimiz de sizleri memnun etmek adına bu kumaşlardan yana olmaktadır. İstek ve beklentilerinize göre doğru kumaş tercih ederek sizleri memnun etmek önceliğimizdir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin yatakta dinlenme süresini kısaltıyor, kısa süre içerisinde dinç bir vücuda sahip olarak son derece kaliteli bir uyku elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıcalıklı fiyat avantajları ile birbirinden farklı modellerde tasarlanan kumaş ve nevresim takımları için sizler de bizimle iletişime geçmeyi lütfen unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here