Ana sayfa GÜNDEM İndirimli Fiyatlar Üzerinden Kapadokya Balon Turları

İndirimli Fiyatlar Üzerinden Kapadokya Balon Turları

Yılın bu mevsiminde %50 indirim fiyatı ile Kapadokya balon turu; Standart, Konfor, Ultra konfor balon turu olmak üzere 3 farklı seçenek üzerinden tercih edebilme imkanı sunuluyor.

7
0

Yılın bu mevsiminde %50 indirim fiyatı ile Kapadokya balon turu; Standart, Konfor, Ultra konfor balon turu olmak üzere 3 farklı seçenek üzerinden tercih edebilme imkanı sunuluyor. Kapadokya balon turu paketi kapsamında sahip olacağınız şu özellikler ödeyeceğiniz miktarının içerisinde bulunmaktadır. Kapadokya günlük tur dışında balon turlarında; yolcu sigortası yapılarak güvenliğiniz sağlanmış oluyor. Kapadokya bölgesinde ayarlamış olduğunuz otelimizden alınarak balon turunu gerçekleştirilecek alana özel servisler ile getirilmektesiniz. Otelden alındıktan ve o bölgeye getirildikten sonra tekrar otelinize bırakılıyorsunuz. Balon turunu gerçekleştirebilmek için belirlenen alana gelindiğinde sizlere aperatif olarak kahvaltı hizmeti sunuluyor. Minimum 50 maksimum 75 dakikalık keyifli ve özel anların oluşmasını sağlayacak balon turunun ardından içecek ikramında bulunuluyor.

Kapadokya’da Balon Turunda Standart, Konfor ve Ultra Konfor Paketleri

Bu özel dakikalarınızı daha anlamlı hale getirebilmek ve unutulmaz bir anıya dönüştürebilmeniz için de sizlere bu uçuşu gerçekleştirdiğinize dair anı amacı ile oluşturulmuş bir sertifika teslim ediliyor. Uçuş balonlarının içerisindeki kapasite seçecek olduğunuz pakete göre genişlemektedir. Eğer standart bir balon turunu tercih ederseniz 28 kişilik bir kapasite sizlere verilir. Konfor balon turu üzerinden bir paket tercihinde bulunursanız 20 kişilik olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ultra konfor paketleri tercih ettiğinizde 12 kişilik balonun içerisinde keyifli dakikalar yaşayabilmektesiniz. Bu tarz kalabalık ve  insanların olduğu alanlarda hijyen oldukça önemlidir. Firmamız kapsamında uçuş öncesinde ve sonrasında her türlü temizlik sağlanabilmekte ve genel olarak kişi sağlığına zarar verecek herhangi bir duruma fırsat verilmemektedir. Arkadaşlarınızla, sevdiğinizle veya ailenizle tercih edebileceğiniz genel paket turlarından birini seçebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte tercih edebileceğiniz bu balon turlarından 5 yaş altındaki çocuklar katılması mümkün değildir. Tüm bu seçenekleri göz önünde bulundurarak güzel bir tatilin ve keyifli dakikaların anlarını yakalayabilmek uygun Kapadokya balon turu fiyatı için sitemizi ziyaret edebilir, daha detaylı inceleme yalabilir, rezervasyon oluşturabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here