Ana sayfa Gündem Uğur Şahin Trakya’nın Önemli İsimleri Arasında Yer Alıyor

Uğur Şahin Trakya’nın Önemli İsimleri Arasında Yer Alıyor

60
0

Hizmetleri ve çalışmalarıyla başarı var eden Uğur Şahin alanındaki önemli isimlerden biri. Özellikle hizmetleri ve sahip olduğu yetkilerle beraber Trakya’da tek olduğu da biliniyor. Sahip olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini de her daim en iyi şekilde kullanabiliyor. Etik bir hacker olarak çalışmalarını sürdürürken 2013 yılında Cloudnet firmasını kurduğu biliniyor. Bu firma ile beraber birçok kurum ve özel sektörün alt yapı desteğini üstendiği de görülebiliyor. Uğur Şahin şimdilerde de 2021 yılının son ayında kurduğu Yeşil Bir Teknoloji şirketi ile beraber daha da öne çıkıyor.

Hizmetleri içerisine siber güvenlik, adli bilişim ve dijital pazarlama hizmetlerini de ekliyor. Bu da genel bir bütün olarak en iyi desteği alabileceğiniz anlamına geliyor. Uğur Şahin güvenlikle ilgili herhangi bir problem olduğunda sizlere yardımcı olabiliyor. Bu yüzden gerekli olduğunda 08504209434 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Özel yetkilere sahip olmasından ötürü bazı suçlamalara maruz kalsa da Uğur Şahin sizin için en iyi standartları var ediyor.

Uğur Şahin Yeşil Bir Teknoloji’yi Kurdu

Sosyal medya pazarlama hizmetleri hakkında danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Uğur Şahin sizlere daha sistemli ve profesyonel bir çalışma düzeniyle beraber yardımcı oluyor. E-ticaret hizmetlerinin son derece yoğun olarak kullanıldığı bu dönemde daha başarılı ve korunmalı çalışmalara imza atmanızı da mümkün hale getiriyor.

Instagram hesabı:

https://www.instagram.com/uur_shn/

Web site:

yesilbirteknoloji.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here