Ana sayfa Magazin Ayta Sözeri, Hakan Altun, Melek Mosso Jolly Joker Vadistanbul ve Jolly Joker...

Ayta Sözeri, Hakan Altun, Melek Mosso Jolly Joker Vadistanbul ve Jolly Joker Kartal İst-Marina’da

31
0

Moduna, havana, kafana tam da sana göre ve her tarzda konserlerin yer aldığı  Jolly Joker’de, müziğin ritmi hız kesmeden atmaya devam ediyor. Jolly Joker Vadistanbul ve Jolly Joker Kartal İst-Marina bu hafta sonu Ayta Sözeri, Hakan Altun, Melek Mosso ve Koray Avcı konserleriyle müzikseverleri Türkiye’nin sevilen isimleriyle buluşturuyor. 

 

“SANA GÖRE” KONSER ÖZLEDİĞİN SAHNEDE!

 

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da, 17 Aralık Cuma 21:00 Ayta Sözeri, 18 Aralık Cumartesi 21:00 Koray Avcı sevenleriyle buluşacak.

 

Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da 17 Aralık Cuma 21:00 Hakan Altun, 18 Aralık Cumartesi 21:00 Melek Mosso sahnede olacak.

 

FARKLI TÜRLERİ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR 

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.  ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here