Ana sayfa Gündem Asfaltlama kalitesi tasarruf sağlar

Asfaltlama kalitesi tasarruf sağlar

Asfaltlama işlemleri yolların limanların otoparkların sahaların daha dayanıklı malzemeler ile kaplanması suretiyle gerçekleştirilen bir işlemdir. Asfaltlama işlemleri çeşitli katmanlardan oluşur.

52
0

Asfaltlama işlemleri yolların limanların otoparkların sahaların daha dayanıklı malzemeler ile kaplanması suretiyle gerçekleştirilen bir işlemdir. Asfaltlama işlemleri çeşitli katmanlardan oluşur. Asfaltlama işlemlerinin kaliteli bir biçimde yapılması asfaltlanmış alanlardan uzun süre randıman alınmasına olanak sağlar. Asfaltlamanın kalitesi iklim koşullarına bağlı olarak da değişebilir. Asfaltlama çalışmalarının yapılacağı alandaki yağış miktarı gece ve gündüz sıcaklık farkı mevsimlere göre oluşacak olan sıcaklık farkı asfaltın kullanım süresini etkileyen önemli faktörlerdir. Gece gündüz arasındaki sıcaklık farkı ve mevsimler arasındaki sıcaklık farkı yüksek olan bölgelerde kalitesi yüksek olan asfalt seçenekleri kullanılmalıdır. Öte yandan yapılan çalışmalar soğuk asfalt seçenekleri ile desteklenmeli ve yapılan alanın dayanıklılığı korunmalıdır. Çünkü soğuk asfalt seçenekleri dayanıklılığı arttıran seçenekler arasında yer alır.

Asfaltlama profesyonellik ister

Asfaltlama çalışmalarının son derece profesyonel bir ekip ile yapılması gerekir. Bu ekip asfalt bulacak bölgede önceden bir fizibilite çalışması yapmalı doğru malzemeleri belirlemelidir. Ankara asfalt firmaları kurulduğu günden bu yana Başkent Ankara ve çevresinde en kaliteli asfaltlama işlemlerini gerçekleştiren kuruluş olmuştur. Ankara asfalt deyince ilk akla gelen firmalardan olduğu için bu anlamda son derece geniş bir referans yelpazesi de bulunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen asfalt firması otopark şantiye alışveriş merkezi ve yol projelerinde lider konumdadır. Firma sürekli olarak kendini geliştirip yenilemektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here