Ana sayfa GÜNDEM Ayna fenomeni Fatih Arslan dekorasyonda aynaların öneminden bahsetti

Ayna fenomeni Fatih Arslan dekorasyonda aynaların öneminden bahsetti

30 yılı aşkın bir süredir aynı sektöründe faaliyet yürüten Ayna Merkezi CEO'su Fatih Arslan dekorasyon ile ilgili olarak aynı sektörünün öneminden bahsetti.

45
0

30 yılı aşkın bir süredir aynı sektöründe faaliyet yürüten Ayna Merkezi CEO’su Fatih Arslan dekorasyon ile ilgili olarak aynı sektörünün öneminden bahsetti. Aynaların sihirli bir güzel olduğunu ifade eden Fatih Arslan, aynaların bir evin ve ofisin en önemli tamamlayıcı unsurlar arasında yer aldığını belirtti. “Hem yaşam alanlarına tarz katmak için hem de yarattıkları etkilerden dolayı geçmişten günümüze kadar vazgeçilmez aksesuarlarıdır aynalar. Bu nedenle doğru şekillerde ve doğru yerlerde kullanıldıkları zaman alanların atmosferini tamamen değiştirebilmekte ve olumlu etkileri ile büyüleyici olabilmektedirler.” diyen Arslan, aynanın önemini sihirli bir dokunuş ifadesi ile anlattı.

Aynı zamanda sosyal medya platformlarında da son derece etkin bir şekilde varlık gösteren Arslan, TikTok hesabı üzerinden çekmiş olduğu Ayna videoları ile milyonlarca kişinin Türkiye’de ve dünyada ilgisini toplamayı başardı. 30 yıllık tecrübesi ile Ayna sektöründe faaliyet yürüten kuruluşun bayrağını devralan Fatih Arslan görev süresi ile birlikte firmanın ilerleyen bir ivmeye devam etmesine vesile oldu.

Bu başarısını azim ve kararlılıkla çalışmasına borçlu olduğunu ifade eden Fatih Arslan hiçbir zaman mevcut başarılarla yetinilmeyeceğini Oğuz aylık ve ayna sektöründe Avrupa Birliği standartlarına çıkabilmek için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti. Arslan barındırdığı profesyonel kadrosu sayesinde Türkiye’de ve dünyada Ayna sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek hızlı bir biçimde kuruluşun bünyesine entegre etmeyi başardı.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here