Ana sayfa GÜNDEM Valorant VP İtem Satış Bayilerinde

Valorant VP İtem Satış Bayilerinde

İtem Satış web sitesi Türkiye üzerinde oyunculara en ucuz ve kaliteli e-pin hizmetini sağlayan bir pazar yeridir.

53
0

İtem Satış web sitesi Türkiye üzerinde oyunculara en ucuz ve kaliteli e-pin hizmetini sağlayan bir pazar yeridir. Aynı zamanda oluşturmuş oldukları web sitesi içerisinde oyuncu pazarına bütün üyeler ücretsiz bir şekilde ilan verme hakkında sahiptir. Sizlerden düşük komisyonlar alarak müşterisinin her zaman daha çok kazanmasına yardımcı olur. Yapacağınız bütün alışverişler İtem Satış garantisi ve güveniyle gerçekleşir. Sizleri her zaman bu sektörde kötü insanlardan koruyarak hareket ederler.

İtem Satış güvencesiyle Türkiye de son zamanlarda oldukça popüler oyun olun Valorany’ın para birimi vp satın al seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Site üzerinden almış olduğunuz VP e-pinleri tarafınıza 7/24 demeden anında teslim edilir. Kredi, banka kartı, havale işlemleri, eft, ininal sanal kart, mobil ödeme, papara gibi daha birçok ödeme avantajıyla sizlere kolayca alış veriş yapma şansı tanır. %18 indirime sahip olan fiyatlar ile Valorant oyuncularının her zaman tercih ettikleri bir Pazar haline gelmiştir.

Valorant VP Nedir?

Valorant Points yani kısa olarak söylemek gerekirse VP olarak adlandırılır. Tiot Games’in tasarlamış olduğu Valorant sanal oyunun para birimidir. İtem Satış üzerinden VP satın alarak oyun içindeki kostüm, silah, ajan gibi ürünlere sizler de kolayca sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Battle Pass gibi ürünleri de sadece VP ile birlikte açabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlarda birçok paket seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here