Ana sayfa Gündem Yerel medyanın gözde markası: Haber Kartal

Yerel medyanın gözde markası: Haber Kartal

İstanbul ili Kartal ilçesi içerisinde yerel basın hizmetleri anlamında oldukça önemli bir açığa cevap vermekte olan Haber Kartal markası, lokal basın sektöründe de lider ve öncü oluşumların başında gelmektedir.

95
0

 

İstanbul ili Kartal ilçesi içerisinde yerel basın hizmetleri anlamında oldukça önemli bir açığa cevap vermekte olan Haber Kartal markası, lokal basın sektöründe de lider ve öncü oluşumların başında gelmektedir.

Globalleşen dünyada oldukça önemli bir yere sahip olan yerel basın hizmetleri, günümüzde pek çok farklı araç vasıtasıyla bireylere ulaşmakta olan başlıca medya hizmetlerindendir.

Özellikle modern çağımızda pek çok farklı profesyonel marka tarafından sunulmakta olan söz konusu medya hizmetlerinin birçok farklı önemli temsilcisi de bulunmaktadır.

Bilhassa İstanbul ili Kartal bölgesi için yerel medya hizmetlerini sunmakta olan Haber Kartal markası da bu alanda oldukça önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Okur ddaklı ve tarafsız habercilik anlayışı

Temel olarak okur odaklı ve yüksek oranda bağımsız habercilik anlayışı ile pek değerli okurlarının karşısına çıkmakta olan Haber Kartal markası, kendi sektöründe de en popüler medya kuruluşlarının başında gelmektedir. ‘‘Bağımsız, cesur, doğru, tarafsız’’ mottosu ile çıktıkları bu yolda okurları için en yüksek kalitede medya hizmetini sunmaya özen gösteren marka;

  • Uluslararası hizmet kalite standartlarında medyacılık anlayışı,
  • Medya alanında yüksek deneyim ve teknik sahibi ekip kadrosu,
  • Cesur, doğru ve bağımsız düzeyde yerel habercilik anlayışı ve
  • Okur odaklı hizmet kalite standartları ile öne çıkmaktadır.

Hiçbir türlü siyasi kurum ve kuruluşa bağlı kalmadan tarafsız habercilik çalışmaları ile tanınmakta olan söz konusu marka, kendi alanında en çok tercih edilen medya kuruluşlarının da başında gelmektedir.

Profesyonel ve yetkin düzeyde medya çalışmaları

Oldukça yetkin düzeyde ve profesyonel yerel medya çalışmaları ile öne çıkmakta olan Haber Kartal markası, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da en başında yer almaktadır.

Gün içerisinde okurların çay ve kahvelerini yudumlarken rahat rahat okuyabilecekleri yegane yerel medya hizmeti olarak öne çıkan marka, İstanbul ili Kartal bölgesindeki medya çalışmalarıyla tanınmaktadır.

Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli firma web sitesini de marka çatısı altında barındırmakta olan firma, pek değerli okurları için de oldukça hızlı ve etkin haberleri ile tanınmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here