Ana sayfa Gündem Forwardie uluslararası nakliyat sektörünün en’lerinden biri

Forwardie uluslararası nakliyat sektörünün en’lerinden biri

Forwardie ülkemizde ve tüm dünyada uluslararası nakliyat işlerinin yürüten ve binlerce tırlık paydaş filolarına sahip bir firma olarak faaliyet yürütüyor.

85
0

Forwardie ülkemizde ve tüm dünyada uluslararası nakliyat işlerinin yürüten ve binlerce tırlık paydaş filolarına sahip bir firma olarak faaliyet yürütüyor. Firma, dijital dünyanın gereklilikleri ile disiplini bir araya getirerek çalışıyor. Uluslararası lojistik firmalarının enleri arasında yer alan Forwardie Amerika, Afrika, Asya, Avrupa gibi kıtalarda büyük bir hizmet ağına sahip. Ayrıca firmanın taşınan yükün takibini yapan birçok uzmanı bulunuyor. Bu uzmanlar uluslararası taşımacılık faaliyetinin ulaştığı bütün bölgelerde aktif olarak görev yapıyor.

Dış ticaret dünya ekonomisi için büyük önem taşıyor

Bilindiği gibi dış ticaret hem ülkemiz için hem de dünya için önemli bir gelir kaynağı. İlaç sektöründen inşaat sektörüne, depolama sektöründen gıda sektörüne kadar dünya ülkeleri birbirleri ile etkileşim ve ekonomik birliktelik halinde hareket ediyor. Forwardie, bu önemli sektörde yapılabilecek faaliyetlerin en iyisini yapma noktasında büyük başarı sergiliyor. Uzman kadrosu ve tecrübeli paydaşları ile karayolu, deniz yolu, proje taşımacılığı ve özel yük taşımacılığı alanlarında hizmet veriyor. Ayrıca firma müşterilerinin yüklerini takip edebilecekleri ve teslimata dair bilgi alabilecekleri bir iletişim ağını da hayata geçirmiş durumda. Böylece müşteriler, yüklerinin Forwardie empatinden sonra gümrükteki, taşımadaki, ulaştırmadaki bütün aşamalardan haberdar olabiliyor. Yine firma kendisine teslim edilen yükün en hızlı ve en güvenli teslimatının yapılması için var gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here