Ana sayfa Gündem AMARE PIRLANTA KALİTELİ ÜRETİM İLE MODERN TASARIMLARI BULUŞTURUYOR

AMARE PIRLANTA KALİTELİ ÜRETİM İLE MODERN TASARIMLARI BULUŞTURUYOR

Ülkemizde pırlanta ve değerli taş takı tasarımı hizmeti veren Amare Pırlanta, kaliteli üretim yaparak modern tasarımlar sunuyor.

105
0

Ülkemizde pırlanta ve değerli taş takı tasarımı hizmeti veren Amare Pırlanta, kaliteli üretim yaparak modern tasarımlar sunuyor. Yüzlerce model ve tasarımın olduğu güçlü bir ürün yelpazesine sahip firma, müşterilerinin özel isteklerini de geri çevirmiyor. Örneğin müşterilerinin istekleri doğrultusunda, onların beklentilerine göre daha önce görülmemiş bir pırlanta yüzük tasarlaya biliyor. Tabi bunlar pırlanta küpe, baget yüzük ve diğer değerli taşlar içinde geçerliliğini koruyor.

Amare Pırlanta aynı gün kargo hizmeti veriyor

Özellikle koronavirüs pandemi sürecinde dijital pazarlamanın önemi anlaşılmışken birçok firma bu alana ayak uydurmaya çalışıyor. Amare Pırlanta ’da güçlü alt yapısı ile internet üzerinden ürünlerini güvenli bir şekilde tüketiciye ulaştırıyor. Hem ödeme konusunda hem de ulaştırma konusunda bütün tedbirleri alan Amare Pırlanta, müşterilerinin içlerini rahat ettirecek titizlikte çalışmalar yürütüyor. Üstelik internetten alışveriş yapmanın en büyük dezavantajlarından olan bekleme süresini kısaltıyor. Çünkü firma müşteriden siparişi alır almaz aynı gün hazırlıyor ve aynı gün güvenli bir şekilde kargoya veriyor. Örneğin internet sitesinden sipariş edilen bir pırlanta yüzük, en sağlam ve en hızlı şekilde müşterilerle buluşabiliyor.

Amare Pırlanta sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında bulunuyor

Amare Pırlanta sunduğu inovatif çözümler ve profesyonel hizmet anlayışı ile hızla ilerleyen bir ivme kaydediyor. Çok çeşitli değerli taşlar ve binlerce model ile hem uygun fiyatlı hizmet vermeyi hem de kaliteyi odağına koyuyor. Firma kuruluşunda oluşturduğu vizyon ve misyonuna göre hareket ediyor. Bu istikrar ise onu her geçen gün daha da başarılı hale getiriyor.  Ayrıca firma hem doğaya hem çevreye hem de müşteriye saygısı ile göz dolduruyor. Üretimleri sırasında hiçbir canlıya zarar vermiyor ve atık üretimini de en aza indiriyor.

Son yılların en çok tercih edilen ürünleri neler?

Son yıllarda değerli taşlarla yapılan baget yüzük modelleri müşteriler tarafından çokça tercih ediliyor. Gösterişi, şıklığı ve asaleti ile baget yüzükler yıldönümü, evlilik teklifi, anneler günü, sevgililer günü gibi zamanlarda daha çok tercih ediliyor.

Beri taraftan pırlanta deyince ilk akla gelen tek taşların ise modası hiçbir zaman geçeceğe benzemiyor. Her yaş ve her kesimden kadının tercih ettiği pırlanta yüzüklerde en çok satın alınan ürünler arasında yer alıyor. Beri taraftan tek taşlar tek taş kolye ve tek taş küpeler ile kolayca kombinlenebiliyor. Amare Pırlanta sadelik ve şıklığın bir yansıması olan tek taş seçimleri için çok çeşitli alternatifler sunuyor. Ayrıca Amare Pırlanta, sertifikalı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicinin beğenisine sunabiliyor. Çünkü firma ürünlerini temin ederken aracısız elde etmeye çalışıyor. Özellikle Belçika ve Hindistan gibi ülkelerden değerli taşları temin eden Amare Pırlanta, bu ticaret sırasında aracı kullanmıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here