Ana sayfa Gündem Broşürün Amacı Nedir?

Broşürün Amacı Nedir?

Broşür, firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için en çok kullanılan basılı materyallerden biridir.

125
0

Broşür, firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için en çok kullanılan basılı materyallerden biridir. Hedef kitlede olan müşterilerin firmanın ürünlerinden ya da hizmetlerinden haberdar olması için broşür oldukça avantaj sağlar. Broşürler, firmanın tanıtımını yapmak istemiş olduğu tüm ürünleri kapsar. Aynı zamanda firmanın hizmet tanıtımını yapmak amacı ile de matbaa sayesinde kullanılır.

Belirli bir ürün veya hizmet için kullanılacak olan broşürler fuarlarda alışveriş merkezlerinde dağıtıldığında yeni müşterilere ulaşma imkanı sağlar. Broşürde firmanın ürünlerinin ve sunmuş olduğu hizmetin profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları ve detaylı bilgileri bulunur. Ayrıca ürün fiyatları ve kampanya gibi detaylara Magna Basım adresinden ulaşabilirsiniz.

Broşür Çeşitleri 

Broşürler genel olarak parlak veya mat kuşe kağıtlar kullanılarak basılır. 1. hamur kağıt yapı olarak ofislerde kullanılan yazıcı kağıtlarıdır.  Firmamız olarak broşür tasarımını müşterimizin istemiş olduğu şekilde yapıyoruz. Broşürlerde en kaliteli kağıtlara kullanılarak müşterilere profesyonel bir görünüm sunmayı hedefliyoruz. Kalitesiz kağıtlara basılmış olan broşürler müşterinin ilgisini çekmez ve firmanın potansiyelini müşterinin gözünde düşürür.

Broşürlerde yer alan metinler müşteriye sıkmamalı ancak aynı zamanda da ürün ve hizmet hakkında açıklayıcı olmalıdır. Broşürün kağıt kalitesi ve metin düzeni kadar renk düzeni de son derece önem arz eder. Broşürdeki renkler birbiri ile uyumlu olmalı ve dikkat çeken ancak sade bir görünüme sahip olmalıdır.  Magna Basım sitesinden firmanızın ürün ve tanıtımı için broşür temin edebilirsiniz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here