Ana sayfa GÜNDEM Ankara’da İnşaat Temizliği

Ankara’da İnşaat Temizliği

Ece Temizlik şirketi Ankara üzerinde genel temizlik hizmet akışı sağlayan profesyonel bir firmadır.

26
0

Ece Temizlik şirketi Ankara üzerinde genel temizlik hizmet akışı sağlayan profesyonel bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en doğru şekilde temizlenmesi gereken alanlar teslim edilir. Bunun dışında profesyonel ekip kadrosu ile düzenli temizlik hizmeti sağlamaktadır. Her biri eğitimli ve sertifikalarını almış işi bilen çalışanlara sahiptir. Böylece evlerinizde bu kir asla çıkmaz dediğiniz yerler bile eskisinden daha temiz olacaktır.

Ankara inşaat temizliği kategorisinde de oldukça yoğun çalışan Ece Temizlik firması müşterilerine hizmet verir. Son zamanlar artan konut inşası ev teslimleri sırasında yeni taşınana bireyleri korkutur. Çünkü içeride sadece toz değil bunun dışında silikon artıkları, moloz kalıntıları, toz, kir her yere bulaşmış durumda olur. Boya kalıntıları da ister istemez fayanslara ve parkelere sıçrayabilir. Bu nedenle ince detaylı çalışılarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun içinde oldukça vakit gerekir. Bu nedenle müşteriler Ece Temizlik şirketini seçerek gün içerisinde istenilen kalitede temizlik hizmeti alırlar.

Profesyonel Temizlik

Ece Temizlik profesyonel temizliği de müşterilerine sunuyor. Böylece memnuniyeti oldukça üst sınırlarda tutmaya devam eder. Kendini bilen ve düzgün çalışan ekibi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet akışı sunmaktadır. Bunun dışında personeller müşterileri her zaman güler yüzle karşılar ve işe başlamadan müşterinin isteklerini not alırlar. Dikkat edilmesi gereken noktalara hassasiyetle yaklaşılır ve en iyi şekilce çalışma hizmeti gösterilir.

Kaynak: https://www.ece-temizlik.com/insaat-sonrasi-temizlik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here