Ana sayfa GÜNDEM Şükür Kurbanı Bağış Yardımı

Şükür Kurbanı Bağış Yardımı

Kurban adamak ülkemiz ve diğer Müslüman toplumlarında tercih edilen bir manevi inanıştır.

51
0

Kurban adamak ülkemiz ve diğer Müslüman toplumlarında tercih edilen bir manevi inanıştır. Bu inanış diğer yardım ve bağış seçeneklerinde de büyük önem taşır. Kişiler adaklarını yerine getirir ve ihtiyaç sahibi olan kişilere yardım etmek için bu kurbanları dağıtır. Şükür kurbanı da bu anlamda tercih edilen adaklardan birini oluşturuyor. Bu adakları kendi kendilerine kesemeyen kişiler ise insani yardım kampanyası yapan derneklerden hizmet alarak hayır yapabiliyor. Bu hayırlarını şükür kurbanı keserek yapmak isteyenler ise bu derneklere başvuru yaparak hayır işleyebiliyor. Yalnızca kurban bağışı ile değil, zekât yardımı, SMS yardımı, gıda yardımı, sağlık yardımı ve giyim yardımı gibi alanlarda yardım faaliyetleri düzenleniyor.

Kurban Adak Bağışı

Adaklarınızı bağış yapmak ve şükür kurbanı adaklarınızı güvenilir bir dernek aracılığıyla yerine getirmek için Şefkateli Derneği sitesine ulaşabilirsiniz. Siteye ulaşarak hayır faaliyetlerinize kaliteli bir destek alabilirsiniz. Maddi, gıda, sağlık ve giyim yardımı yapmak için profesyonel çalışmalar sunan bir dernek arıyorsanız siteye ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışına Bağış Desteği

Suriye ve Afganistan’a yardım eli uzatmak için nitelikli bir dernek arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. Kurban adağınızı gerçek adreslerine ulaştırmak istiyorsanız siteden destek alabilirsiniz. Yardıma muhtaç olanlara ve hayır yapmak için Şefkateli Derneği sitesine ulaşabilirsiniz. Sitenin yapmış olduğu yardımlar sayesinde özellikle çocuklar çok mutlu oluyor. Yaşadıkları stres ve sıkıntıdan bir nebze de olsa kurtulmak isteyen ihtiyaç sahiplerine site yardım eli uzatıyor.

Kaynak: https://www.sefkatelidernegi.org.tr/sayfa/sukur-kurbani.html

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here