Ana sayfa GÜNDEM İmplant tedavi yöntemi

İmplant tedavi yöntemi

Gelişne teknoloji ve tıp sayesinde artık diş hekimliği alanında da çok faydalı hizmetler kullanılıyor.

58
0

Gelişne teknoloji ve tıp sayesinde artık diş hekimliği alanında da çok faydalı hizmetler kullanılıyor. İmplant tedavi yöntemleri son yılların en gözde diş tedavilerinin başında geliyor. Eksik olan dişlerin tedavisinde kullanılan implant yönteminde çene kemiğinin içerisine titanyum vidalar yerleştiriliyor. Ve bu vidalara sabitlenmek üzere diş protezleri takılıyor. Bu uygulama sayesinde gerçek dişlerinizden ayırt edilmeyen ve oldukça kullanışlı ve işlevsel dişler kazanmış oluyorsunuz. Komşu dişlere zarar vermeden yapılan bu uygulama sayesinde ağız sağlığınızı maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz.

İmplant tedavileri 18 yaşın üzerinde her bireye uygulanmaktadır. Çene ve yüz gelişimin tamamlanmış olması implant tedavileri için yeterlidir. Ancak yine de uygulama öncesinde çekilen röntgenlerle çene yapısının implant yapılarına uygun olup olmadığı hekim tarafından belirlenmektedir. Yapılacak olan detaylı bir muayene ve röntgen sonucunda tedavi için uygun bulunan hastalarda gerekli işlmeler için süreç başlatılmaktadır.

Konya implant tedavisi

Konya implant tedavisi için uzman hekimler ve kaliteli bir klinik ortamı arıyorsanız Dentova Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. En başarılı Konya implant tedavileri ve en uygun Konya İmplant Fiyatları için uzman hekimlerle görüşebilirsiniz.

Konya implant fiyatları belirlenirken kullanılan implantların markası çok önemli bir etkendir. Farklı bütçeler için farklı kalitelerde implantlar bulunmaktadır. bu kalite düzeyine göre seçmiş olduğunu en uygun implant fiyatları Dentova Akademi bünyesinde sizlere sunulmaktadır.

Dentova Akademi aracılığı ile yapılacak olan implant tedavilerinde en son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm röntgen ve muayene sürecinde klinikte bulunan en yeni teknolojilerden faydalanılmaktadır. Ve bu yenilikçi teknoloji sayesinde tüm implant tedavileriniz başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Sizlerde Dentova Akademi ile görüşebilir ve ön muayene talebinde bulunabilirsiniz. Uzman hekimler tarafından yapılacak olan muayeneler sayesinde kaç farklı dişiniz için hangi kalitede implant uygulaması yapılacağını netleştirebilirsiniz. Steril ve hijyen kurallarının en üst seviyelerde uygulandığı bir klinik ortamında, uzman diş hekimleri tarafından implant tedavilerinize başlayabilirsiniz.

En uygun fiyatlı implant uygulamaları için yüz yüze ya da görüntülü görüşme desteğinden faydalanabilirsiniz. Ve sağlıklı bir ağız için en kaliteli implant tedavilerini yaptırabilirsiniz.

 

Kaynak: https://dentovaakademi.com/konya-implant-tedavisi-implant-fiyatlari-2021/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here