Ana sayfa GÜNDEM Maltepe Otelleri Düğün, Nişan ve Kına Organizasyonları

Maltepe Otelleri Düğün, Nişan ve Kına Organizasyonları

Maltepe otelleri arasında yer alan Macity Otel hem güvenli bir konaklama için hem de her tür organizasyonlarınız için hizmetinizdedir. 

57
0

Maltepe otelleri arasında yer alan Macity Otel hem güvenli bir konaklama için hem de her tür organizasyonlarınız için hizmetinizdedir.  Farklı büyüklükte ve farklı amaçlara hizmet eden salonları ile çok şık düğün, nişan ve kına gecelerine ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda bu organizasyonlar katılan tüm misafirlerinizin güvenli bir şekilde konaklama hizmetini de sağlamaktadır. İstanbul dışından gelen ve organizasyonlarınıza katılarak sizleri şereflendiren tüm misafirleriniz için A sınıf bir konaklama sağlamak istiyorsanız macityhotel.com sitesinden iletişime geçebilirsiniz. Maltepe Otel seçimlerinizde uygun fiyat ve kaliteli garantisi verilmektedir.

Maltepe Otellerinde Toplantı & Davetler

İstanbul’un yeni merkezi ve sanayi bölgelerinin hızlı,  gelişip genişlediği Anadolu yakasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Maltepe otelleri ulaşım avantajı ile tüm iş, sanayi ve ticari, kültür, sağlık, eğitim merkezlerine yakınlığı ile size hizmet vermeye hazır.  Toplantı, ziyaret ve özel etkinlikler için mükemmel alan sunan, en kaliteli ve en iyi şekilde ev sahipliği yapan Maltepe otelleri sizleri beklemekte.

Her iki toplantı salonunda led projektör, ses sistemi, fuaye alanı ve son teknoloji ile uyumlu ekipmanlar yer almakta. Maltepe otelleri profesyonel ekibiyle organizasyonları üst düzeyde başarıya ulaşmasını sağlar. 100 m2’lik toplantı salonu; U düzeni (50 kişilik), tiyatro salonu (80 kişilik), 43 m2 vip toplantı salonu(10 kişilik) ve 60 m2 fuaye salonu bulunur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here