Ana sayfa GÜNDEM Klozetlerde Anti Bakteriyel Olma Özelliği

Klozetlerde Anti Bakteriyel Olma Özelliği

Tuvaletler mecburi olan ve olmazsa olmaz olan yapı ürünleridir.

47
0

Tuvaletler mecburi olan ve olmazsa olmaz olan yapı ürünleridir. Ancak tuvalet kullanımı özellikle klozet olduğunda çoğu insanı hijyen açısından rahatsız etmiştir. Klozetlerin birden çok kişi tarafından kullanılması büyük bir hijyen sorunudur. Klozet kapağının temas şekilli olması, kullanıcıların bakteriyel sorun yaşamasına sebep oluyor.

Bu nedenle klozetlere peçete sererek kullananlar dahi bulunuyor. Bu şekilde klozet kullanmak istemeyenler için günümüzde çok kaliteli bir sistem sunuluyor. Bu sistemde hijyenik klozet kapağı kullanılıyor ve her kullanıcı klozetteki ruloyu çok kolay bir şekilde değiştiriyor. Bu işlem sayesinde klozet kapağına peçete serilerek kullanılmak zorunda kalınmıyor.

Klozetlerde Hijyenik Kapak Sistemi

Özellikle kalabalık bir grup tarafından klozet kullanımına anti bakteriyel olma özelliği getiren hijyenik klozet kapak sistemi uygulanması çok önemlidir. Kaizen Hijyen sitesinde sunulan bu uygulama tercih edilecek en sağlıklı yöntemdir. Sistemle ilgili tüm ayrıntılar sitede videolu anlatımla da yer alıyor. Siteye ulaşarak sistem ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Klozetlerde Hijyenik Klozet Rulosu

Hijyenik klozet rulosu değişimini esas alan bu sistem klozet oturağındaki anti bakteriyel rulonun her kullanımdan sonra değişmesini sağlıyor. Siteye ulaşarak ürünü inceleyebilir, satın alma ve montaj işlemleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Klozetlerin %90’lık grubuyla yüzde yüz uyumlu olan bu sistem sayesinde anti bakteriyel bir kullanım sağlanıyor. Siteyle iletişim kurarak ürünü inceleyebilir, çalışma skalasına yönelik en kaliteli bilgileri edinebilirsiniz. Kaizen Hijyen sitesinden ürünün üretimi, montajı ve kullanımı hakkındaki tüm detayları edinebilir, hizmet alabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here