Ana sayfa GÜNDEM Astroloji Yolculuğu Akademisi

Astroloji Yolculuğu Akademisi

116
0

Karma Astrolojiyi Tasavvuf ile harmanladığımız Astroloji Yolculuğu Akademisin de eğitimler; Temel orta ve ileri seviye olmak üzere 1.5 yıllıktır. Öğrenciler her seviyenin ara döneminde birer sınav olurlar. Dersler haftada bir gün, akşam saatlerinde yapılmakta ve 3er saat sürmektedir. Eğitimin ilk yılı 8 ay, ikinci yılı ise 9 ay sürer. Öğrenciler ilk sene 32 derse, ikinci sene 36 derse katılır.  Toplamda 200 saat boyunca astroloji konusunda pratik ağırlıklı eğitim alırlar. İleri seviye Astro-Şifa Eğitimini bitiren öğrenciler donanımlı bir astrolog olarak yetişir ve mesleklerini icra etmeye başlayabilirler.

Bu eğitimin üzerine dileyen öğrenciler uzmanlaşma alanları olan, Rektifikasyon, Sinastri, Finansal, Seçim Astrolojisi, Soru Astrolojisi ve Dünya Astrolojisi eğitimleri alabilirler. Her eğitim modülünü tamamladıklarına dair sertifika alırlar.

Online Eğitim Sistemi Nasıl İşliyor?

Eğitimler online bir platform üzerinden gerçekleştirilmekte. Tek ihtiyacınız olan bilgisayar ve internet. Dersler inter aktif olup soru sorabileceğiniz bir sohbet bölümü, sayesind evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz ve tekrar edebilirsiniz.  Ayrıca tüm ders notları dersten sonra tüm öğrenciler ile paylaşılır.

Astroloji Eğitimi Neler Kazandırabilir?

Astroloji eğitimi ilk olarak insanların kendini ve ailesini ya da çevresindeki insanları tanımasına olanak tanır. Hem kültürel olarak hem de hayata daha geniş kapsamlı bir açıdan bakmayı sağlayan bu eğitim sayesinde, aslında kişisel bir gelişim sağlanmış olur.  Ayrıca kişi vereceği eğitim ve danışmanlık sayesinde para kazanmış olur.

Astroloji eğitimi alabilmek ya da danışmanlık hizmeti için, Astroloji Yolculuğu Akademisi sitesinden ve Sosyal medya hesaplarından bilgi alabilirisiniz.

Astroloji Yolculuğu Akademisi
Tüm düşleriniz gerçek olsun…
Web Sitesi: https://astrolojiyolculugu.com
Facebook: https://astrolojiyolculugu.com/facebook
Instagram: https://astrolojiyolculugu.com/instagram
Youtube: https://astrolojiyolculugu.com/youtube
Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.astrolojiyolculugu.yorumyol

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here