Ana sayfa Gündem Süt Yemi Hayvanlar İçin Ne Kadar Önemli?

Süt Yemi Hayvanlar İçin Ne Kadar Önemli?

Süt yemi hayvanlar için oldukça önemli bir besi kaynağıdır. En çok da İnek yavruları ve sığırlar için tercih edilir.

75
0

Süt yemi hayvanlar için oldukça önemli bir besi kaynağıdır. En çok da İnek yavruları ve sığırlar için tercih edilir. Süt yemi nedir diye merak edenler için ise “büyükbaş hayvancılıkta kullanılan ve yeni doğmuş hayvanlar için en iyi şekilde inceltilmiş yemler olan ve içeriğinde mineral ve protein ağırlıklı bir besi maddesidir.” Demek daha doğru olur.

İstenilen bütün besin değerlerine sahip olan yem, yavru ineklerin büyümelerinde kondüsyonlarının en iyi şekilde olmasını sağlayarak et veriminde de önemli bir büyüme aşamasından geçerler. İstenilen ürün kalitesi ile de alıcıların her zaman tercih etiği ürünler arasındadır. Mısır silajı firmasının ürettiği ürünler de aynı zamanda fiyat olarak da düşük maliyetli ürünler olması ile en uygun fiyat aralığında satışa sunar.

Besi Alımında Müşterilerin Tercihi Mısır Silajı

Mısır silajı firması tarafından Ege Bölgesinde üretimleriyle, bulunduğu bölgede her zaman en çok tercih edilen tek firma olarak üretimlerine devam eder. İstenilen fiyatlarla ve kalitesi yüksek ürünleriyle dikkat çeken firma, sadece Ege Bölgesinde değil, Türkiye çapında üretimleriyle de her bölgeye süt yemi ve daha pek çok ürün ulaştırır.

Müşterileri tarafından her zaman beğeni almaya devam eden firma, müşteri hizmetine de oldukça önem verir. Merak edilen ürünler için mısır silajı yem fabrikasının web sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here