Ana sayfa Gündem Ev Taşıma Maliyeti Ne Kadar

Ev Taşıma Maliyeti Ne Kadar

Ev taşımak isteyenlerin en akılda kalan konularından birisi de taşıma maliyetinin ne kadar olacağıdır.

105
0

 

Ev taşımak isteyenlerin en akılda kalan konularından birisi de taşıma maliyetinin ne kadar olacağıdır. Bu konunun netliğe kavuşması için öncelikli olarak Sarıyer nakliyat gibi iyi bir firma ile anlaşmak gerekir. Sonrasında ise firma tarafından eksper işlemi uygulanarak eşyaların metreküpü, her iki evin kat durumu, paketleme maliyet durumu, araç ve çalışan kişi sayısı ve eşyaların gideceği mesafe göz önünde bulundurularak net bir maliyet ortaya çıkar.

Dairelerin büyük olması ve eşyalarında çoğalması açısından fiyat gittikçe büyür. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler sonucunda fiyat konusunda farklılık meydana gelir.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Ev taşıma işlemine başlamadan önce mutlaka eşyalar teyit edilmelidir. Eşyaların ne kadar bir çoklukta olduğu göz önünde bulundurularak ona göre bir araç ile gelinmelidir. Taşınacak olan eşyalar cam, kesici, tabak, bardak gibi kategorilere ayrılıp ona göre paketlenmelidir. Bardak ve cam gibi ürünlerin içi dışı en iyi şekilde ambalajlanarak koli içerisine yerleştirilmelidir.

Paketleme sırasında kolilerin yeni ve temiz olmasına dikkat edilir. Aksi halde taşıma sırasında hasar oluşabilir ve büyük zararlar meydana çıkabilir. Bu gibi durumlar göz önünde bulundurularak ev taşıma işlemi Şişli nakliyat tarafından en iyi şekilde yürütülür.

Ev Taşıma Sırasında Asansörlü Sistem

Günümüzde ev taşıma çok yoğun talep gören bir iştir. Eskiden sistemler ve teknolojiler bu kadar gelişmemişken insanlar kendi gücüyle taşınma işlemini gerçekleştiriyordu. Fakat artık modern teknolojiler sayesinde bu hizmet daha kolay ve pratik bir hale geldi. Özellikle yüksek katlı binalara eşyaların çıkarılması için asansörlü sistem kurulur ve bu durum sonucunda eşyalar daha hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü sistem hemen hemen her araçta bulunur.

Kağıthane nakliyat taşınacak evin kat durumuna göre bu hizmetten yararlanır. Maliyet durumunda farklılık oluşmasına sebep olan en önemli unsurlardan birisi de kat sayısı denilince asansörlü taşımacılığın akla gelmesidir. Çünkü ev taşıma sırasında binanın kendi asansörü yok veya çalışmıyorsa mecburen bu yöntem uygulanır. Bu durum sonucunda da fiyat da farklılıklar oluşur. Ev taşıma konusunda https://esenturnakliyat.com/ adresinden hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here