Ana sayfa Gündem Yeni Versiyon İle Sorunsuz Oyun Keyfi

Yeni Versiyon İle Sorunsuz Oyun Keyfi

Cs 1.6 ülkemizde ve dünyada en çok oynanan internet oyunlarının başında gelen Counter Strike oyun serisinin en son yüklenen güncellemesidir.

103
0

Cs 1.6 ülkemizde ve dünyada en çok oynanan internet oyunlarının başında gelen Counter Strike oyun serisinin en son yüklenen güncellemesidir. Bu versiyon ile birlikte oyun üzerindeki stratejiler, taktikler ve leveller bir ileriye taşınmış oyun daha da geliştirilip birtakım aksaklıklar giderilmiştir. Oyun kullanıcıları tarafından internet tarayıcılarında güncellemeden sonra en çok aranan kelime cs 1.6 indir olmuştur.

Bu oyun Half Life üzerinden servis edilen bir oyun kategorisidir. Half life indir ile ilgili bilgiye ulaşmak istediğinizde tarayıcınıza Cs Yıldızı sitesinin linkini yazmanız yeterlidir. Half Life ya da Cs 1.6 indirmeden ya da bu oyunları daha hızlı ve başarılı alt yapıyla oynayacağınız serverları kiralamak için, sizlere en iyi alt yapıyı sunabilecek 7/24 hizmet sağlayabilecek güçlü teknik bilgiye sahip firmalar seçilmelidir.

Çok Ödüllü Bir Oyun

Half Life oyun sektöründe çığır açmış Valve firması tarafından projelendirilip kullanıcılara sunulmuş, yüzlerce başarı ödülüne sahip ve hiç bir zaman tercih edilmekten vazgeçilmeyen video oyunu olmaya devam etmektedir. Cs 1.6 terörist oluşumlara karşı kuracağınız counter terörist grupların karşılıklı savaşı üzerine şekillendirilmiştir. Cs 1.6 online çoklu gruplar içerisinde oynanan bir oyun şeklidir.

Oyun içerikleri ve sağladığı önemli oluşumlar içerisinde birçok eğlenceli alan mevcuttur. Oyun oynarken çevrimiçi arkadaşlarla chatleşme olanağı da mevcuttur. Cs 1.6 indirildikten sonra oyun için güçlü bir internet hızına ihtiyacınız bulunmaktadır. Kuracağınız takımlarla Cs 1.6 içindeki anti terörist grupları yok etmek ve kazanmak için, çok güçlü bir şekilde oyun konsolunuzla hızlı davranmalısınız. Oyun içerisindeki takım arkadaşlarınızın taktik ve başarıları sizin de başarınızı olumlu veya olumsuz etkiler. En heyecanlı oyunları Cs Yıldızı sitesinden zevkli bir şekilde oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here