Ana sayfa Gündem 3D Baskı İle En Yeni Objeler

3D Baskı İle En Yeni Objeler

3d teknolojisi hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

110
0

3d teknolojisi hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Düşüncelerimizi bilgisayara eklediğimizde 3 boyutlu yazıcılar, bu tasarımlarımızı elle tutulur bir obje haline getiriyor. Hobi olarak tasarladığınız ve hayal dünyanızı süsleyen bu özel nesneleri kaliteli 3d baskı ile inanılmaz görsellere dönüştürebilirsiniz. Hoş ve gözalıcı bu efsanevi özellik 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılarla gerçek oluyor. Yeni icat ettiğiniz aletlerin gerçek şeklini, maketini ve prototipini yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu çıktının gerçek bir fiziki nesne olması için 3 boyutlu yazıcı kullanabilirsiniz.

3D Baskı Teknolojisinden İnanılmaz Görseller

Aklınıza gelen bir objenin bilgisayar yazıcısından o haliyle çıkmasını istiyorsanız 3d baskı İstanbul alanında hizmet sunan Fibilo sitesine gözatabilirsiniz. Sizin tasarladığınız o özel modeli gerçeğe dönüştüren ve elinizle tutabileceğiniz bir obje haline getiren teknolojiyi sunan siteden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Modelinizi bilgisayara yükleyebilir ve çıktısını almak için siteye ulaşabilirsiniz. En özel nesne ve objeleri bilgisayardan çıkarmak için siteyi tercih edebilirsiniz.

3D Tasarım İle Özel Animasyonlar

3d baskı tekniklerini animasyon çalışmalarınızda, hobi emtialarınızda veya farklı isteklerinizde kullanabilirsiniz. Siteye ulaşarak en güzel emtia ve nesneleri oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğiniz, aklınıza gelen ve size özel olan o tasarımları bilgisayardan çıkarabilirsiniz. Fibilo sitesine ulaşarak, 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcı modelleri arasından size özel ve ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here