Ana sayfa Gündem Drone Kullanımı Neden Arttı?

Drone Kullanımı Neden Arttı?

Drone dilimize ingilizceden gelerek karşılık bulmuş,  günümüzde insansız hava aracı olarak tanımlanmıştır.

97
0

 

Drone dilimize ingilizceden gelerek karşılık bulmuş,  günümüzde insansız hava aracı olarak tanımlanmıştır. TDK uzun süre karşılık aramış en sonunda uçan göz olarak tanımlamıştır. Uzun yıllardır,  askeri sektörde ve devletlerin önemli birimlerinde kullanılmakta iken, son yıllarda gelişen teknoloji ve insanların farklılıkları ortaya çıkarmasına istinaden hobi olarak kullanılmaya başlamıştır. Daha sonra bir çok sektörde önemli aktörler arasına girmiştir.

 

Kullanım alanları içerisinde spor, gazetecilik, seyahat, televizyon programları gibi bir çok alanda oluşmuş ve bununla birlikte bireysel kullanıcıların da bu cihaza ilgisi artmıştır. İlginin artması piyasadaki üretici aktörlerinin, çeşitli markalar altında küçüğünden büyüğüne kadar ürün çeşitliliğini arttırmasına ve insanların hizmetine sunmasına yol açmıştır. Bunlardan biride Dji Türkiye hizmetleridir.

 

Dji Servis Ağı

Her geçen gün kullanıcı sayısının artması sonucu sektörün ilk sıralarında olan Dji markası çeşitleride arttırmıştır. Dji Türkiye, her zaman bu cihazlar için destek ve hizmet anlayışı içerisinde bulunmaktadır. Bununla beraber Dji teknik servis birimi olarak, yedek parça hizmeti, satış ve satış sonrası oluşabilecek tüm teknik destekler için profesyonel hizmet anlayışı içerisinde, sertifikalı personelleriyle birlikte müşteri memnuniyeti içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Dji servis, geçeceğiniz iletişim ve iletişim sonrası ilk andan itibaren, ürününüzün sorununu çözüp sizlere teslim edileceği zamana kadar her an 7/24 hizmetinizdedir. Bununla birlikte yeni başladığınız ya da kullanırken yapmanız gerekenlerle ilgili eğitim ve yasaların getirmiş olduğu bir takım kurallar eğitim açısından  sizlere destek olarak sunulmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here