Ana sayfa Gündem Dizimag Nedir ?

Dizimag Nedir ?

Dizimag ücretsiz olarak yeni nesil dizilerin yayınlandığı online dizi izleme sitesidir.

247
0

Dizimag ücretsiz olarak yeni nesil dizilerin yayınlandığı online dizi izleme sitesidir. Normal internet siteleri üzerinden bulunması ve izlenmesi zor olan birçok dizi bu site üzerinde yer alıyor. İnternette arama motorlarına The flash izle yazılması sonrasında karşımıza direk olarak çıkan dizimag, bir süreliğine kapatılması durumu kullanıcılarını üzmüştü. Tekrar sahalara dönüşü dizimag2 sitesi ile izleyici kitlesinin karşısına çıkıyor.

Dizimag sitesi üzerinden izlenilen yabancı dizilerin çoğunluğunda alt yazı seçeneği bulunuyor. Diziler genellikle 3 bölümden oluşuyor ve izleyici bu bölümleri atlamak için herhangi bir dokunuş yapmıyor. Bölümler kendi kendine otomatik olarak açılıyor. Bu sayede site üzerinden The mandalorian izle yazarak dizi izlemek daha keyifli bir hâl alıyor. İzleyicinin dizi sırasında yerinden kalkması gerekmiyor.

Dizimag Üyeliği

Dizimag izleyicilerine ücretsiz üyelik hakkı sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda ise üyelik kuralı vardı. Üye olabilmek için kişinin siteye bir arkadaşı tarafından davet edilmiş olması gerekiyordu. Davet kodu gönderecek olan kişi de bu işlemi biriktirdiği puanlar ile yapabiliyordu. Puanların artması için kişilerin siteyi güncel kullanması ve dizi izleme sayısının artması gibi belirli unsurlar bulunuyordu. Şuan ise üye olmak için böyle bir kural bulunmuyor.

Kişiler isteği doğrultusunda adı, soyadı, doğum tarihi, e-posta adresi gibi gerekli bilgileri doldurarak kolaylıkla üye olabiliyor. Bunun yanı sıra üye olmadan da istenilen diziler site üzerinden izlenebiliyor. Dilediğiniz diziyi izlemek için dizimag2 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here