Ana sayfa GÜNDEM İnternet üzerinden satışta canlı destek hizmeti

İnternet üzerinden satışta canlı destek hizmeti

E-ticaret sektöründe belirli bir noktaya gelmiş ve internet üzerinden daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm yatırımcıların faydalanabilecekleri bir sistem sunuyoruz.

30
0

E-ticaret sektöründe belirli bir noktaya gelmiş ve internet üzerinden daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm yatırımcıların faydalanabilecekleri bir sistem sunuyoruz. Satış yönetim sistemi ile birlikte düzenli bir şekilde sistematik bir süreci sizlere sunarken daha hızlı bir şekilde müşteri ile irtibat kurabilmenizi sağlayacak canlı destek sistemimizi de hizmetinize sunuyoruz. Satış sürecinizi ve görevlerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz ve site içi aramaları takip edebileceğiniz bir sistemdir. Satış ekibiniz içerisinde yer alan tüm üyelerin aktif olarak gösterdikleri faaliyetlerde tek bir noktadan ulaşılabilir hale geliyor. Burada en büyük kolaylık satış süreci noktasında pratikliktir. Sürükle ve bırak alanı üzerinden satış sürecini daha kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz.

Canlı Destek Sistemi İle Canlı Sohbet ve Müşteri Takibi Hizmeti

Belirlenmiş olan hedefe yönelik olarak iletişim kurduğunuz kişi sayısı ve yapılan toplantılarda tek bir noktadan ulaşılabilir şekilde sizlere sunuluyor. Bununla birlikte yine sitemizin aktif hizmetlerinden olan canlı destek sistemi otomatik sohbet tetikleyicileri ile birlikte canlı sohbet özelliğini sitenize entegre edebiliyoruz. Bu sayede daha çok müşteriye hızlı bir zaman diliminde ulaşabilmeniz ve müşteri kaybetme oranının da azaldığı bir sürece giriş yapabiliyorsunuz. Bunun takibini ve gün be gün aslında daha iyi bir noktaya gittiğinizi anlayabileceğimiz bir raporlama yazılımı içerisinde sizlere verilmektedir. Sitemiz hizmetlerinden aktif olarak faydalanabilmek için bizleri ziyaret edebilir ve telefon numaralarımız üzerinden irtibata geçerek 14 günlük ücretsiz canlı destek yazılımı deneme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here