Ana sayfa GÜNDEM Ersağ Online Satış Sitesi

Ersağ Online Satış Sitesi

İnsan sağlığına yönelik olarak üretim yapan bir marka olarak sektörde yerimizi alıyoruz.

6
0

İnsan sağlığına yönelik olarak üretim yapan bir marka olarak sektörde yerimizi alıyoruz. Ürün çeşitliliği ile kaliteli ve sağlığa fayda sağlayacak çeşitli kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üzerine çalışmalar sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve insanın ön planda olmuş olduğu bir sektörde çalıştığımız için bizim için değerlidir. Gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurarak insanın bulunduğu alanda sürdürmüş olduğumuz misyonumuzdan vazgeçmiyoruz. İleriye dönük olarak yurt içinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri yurtdışında da sürdürme niyetindeyiz. Ersağ sitesi aracılığı ile oluşturacak olduğunuz üyelik formu üzerinden bizlere katılabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaygın olarak online satış sektörünün ön plana çıktığı bir dönemdeyiz. Bu dönemde özellikle kişileri zorlanmadan satın alabilmelerini sağlayacak bir hizmet sunabilmek ve bunu yaparken de kolay bir şekilde bu hizmetten faydalanmalarını sağlayabilmek önemlidir.

İlk Alışverişinizde Hediye Ürünler

Ersağ kayıt alanı ile sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz içerisinde sunduğumuz ürün kataloglarına göz atabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz ürün çeşitliliği; temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri, sabit yağlar, saklama kapları ve çeşitli ürün destek grubu üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz ürün kategorilerimiz içerisinden alışveriş yapabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel bakımınızı sağlayabileceğiniz hem sizlere hem de çevreye zararı dokunmayan sprey çeşitleri de ferahlık sağlarken; hoş bir koku oluşturacaktır. Lavanta özü ile oluşturulmuş; lavanta suyu ve yağı, güneşten vücudu koruyacak güneş yağı ve sütü ve çeşitli özler ile oluşturulmuş doğal krem ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Ersağ üyelik kaydı oluşturmanız ile birlikte ücretsiz olarak sizlere yapmış olduğunuz kayıttan kaynaklı olarak 100 TL ve üzeri ilk siparişinizde almış olduğunuz ilk ürün hediye olarak sunulmaktadır. 200 TL’lik yapılacak olan alışverişinize 3 ürün hediye olarak sizlere verilmektedir. Sitemiz üzerinden Ersağ üyelik formuna ulaşabilir, kaydınızı başlatabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here