Ana sayfa GÜNDEM Nişanlısı tarafından terk edilen adam kendisiyle evlendi

Nişanlısı tarafından terk edilen adam kendisiyle evlendi

7
0
Nişanlısı tarafından terk edilen adam kendisiyle evlendi
Nişanlısı tarafından terk edilen adam kendisiyle evlendi

Doktor olan çift Diogo Rabelo ve Vitor Bueno, geçtiğimiz yıl Kasım ayında nişanlanmıştı ve bu ay düğün yapmayı planlıyorlardı. Fakat ilişkileri yürümedi ve Vitor, Diogo’yu Temmuz ayında terk etti, çift düğün planlarını iptal etti.

1

Ancak Diego, düğün gününün planlandığı gibi gitmesine karar verdi, ancak tek farkla. Diogo, Vitor’la değil; kendisiyle evlendi.
17 Ekim günü, 33 yaşındaki Diogo, Bahia’nın kuzey doğusundaki lüks bir düğün yaparak kendisiyle evlendi. Bu özel gün Diego’ya 47.300 sterline (yaklaşık 526 bin TL) mal oldu. Düğüne 40 davetli katıldı.

2

Diogo düğününde “Bugün hayatımın en mutlu günlerinden biri. Çünkü bu hayatta en çok sevdiğim insanla birlikteyim. Bir trajediyi komediye çevirdim ve bunu kutluyorum” dedi.

Düğünün görüntüleri ise 170.000’den fazla kez izlenerek viral hale geldi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Dr Diogo Rabelo CRMSP 161208 (@drdiogorabelo)’in paylaştığı bir gönderi (28 Eki, 2020, 4:41ös PDT)

Globo’ya konuşan Diogo “Bir ay kadar durumu değerlendirdikten sonra, kendime duyduğum sevgiyi kutlamaya karar verdim. Davet edilen 50 kişiden 40’ıyla birikte tören yaptım. İnsanlara bu düğünle bir kurban olmadığım mesajını göndermek istedim. Mutluluğum evliliğe bağlı değil. Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum; ama mutluluk bunlara bağlı bir şey değil” dedi.

Kendi kendine evliliği destekleyenler ise bunun öz değeri artırmanın yararlı bir yolu olabileceğini söylerken, bazıları da bunun narsistik ve anlamsız bir hareket olduğunu savundu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here