Ana sayfa GÜNDEM Kuran-ı Kerim Meali

Kuran-ı Kerim Meali

Kur’an-ı Kerim okuyamayanlar için Kur’an-ı Kerim mealleri hazırlayarak kuranı daha iyi anlamalarını sağlayan Fussilet vakfı aynı zamanda bu çalışmasını dünya dilleri üzerinden yaparak dünya üzerinde yaşayan tüm insanlığın Kur’an-ı Kerim kendi dillerinde okuyarak anlayabilmelerini sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

10
0

Kur’an-ı Kerim okuyamayanlar için Kur’an-ı Kerim mealleri hazırlayarak kuranı daha iyi anlamalarını sağlayan Fussilet vakfı aynı zamanda bu çalışmasını dünya dilleri üzerinden yaparak dünya üzerinde yaşayan tüm insanlığın Kur’an-ı Kerim kendi dillerinde okuyarak anlayabilmelerini sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel olarak yapılan çalışmalar video olarak hazırlanıp youtube kanalı üzerinden sunulmaktadır. Yedi yirmi dört youtube kanalı üzerinden yayın yapan fussilet vakfı aynı zamanda kendi internet sitesi üzerinden de bu yayınları sürdürmektedir. Profesyonel ve yüksek çözünürlüklere sahip olacak şekilde hazırlanan ve Fussilet Kuran Merkezi Youtube kanalı üzerinden yayınlanan videoları internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Youtube kanalı üzerinden yayınlanan ve vakfın internet sitesinden ücretsiz olarak dinleyebileceğimiz bu çalışmaları dilerseniz vakıf merkezini ziyaret ederek ücretsiz olarak alabilir veya adresinize kargolanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kuran Merkezi

Fussilet kuran merkezi tarafından hazırlanan bu çalışmalar aynı zamanda Kuranı Kerim’in insanlığa daha faydalı olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Toplum yararına yapılan çalışmalar kapsamında yer alan Kur’an-ı Kerim meali çalışmaları dışında sosyal alanda da birçok çalışma yapılmaktadır. Birçok sosyal sorumluk projesinde yer alan vakıf günümüzde de yardıma muhtaç insanların tespit edilmesi, yardım edilerek ihtiyaçların giderilmesi ve bu yardımın sürekli hale getirmesi gibi çalışmalara imza atmıştır. Her anlamda iyilikte yarışmak ve topluma faydalı olmak için çalışmalar yapan fussilet vakfı; vakıf anlamında da profesyonel bir yapıya sahiptir. Kurumsal ve profesyonel bir yapıya sahip olan vakıf maddi amacı olmayan tamamen topluma yararlı olmaya çalışan bir vakıf olarak sivil toplum kuruluşları ile birlikte ortak çalışmalar yapmaktadır. Kur’an-ı Kerim’in anlaşılmadığı için mealini tüm dillerde hazırlayarak insanlığa sunan vakıf bu alanda da farklı olduğunu göstermiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here