Ana sayfa GÜNDEM Cemre Ebüzziya Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde nefes kesti

Cemre Ebüzziya Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde nefes kesti

8
0
Cemre Ebüzziya Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde nefes kesti
Cemre Ebüzziya Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde nefes kesti

Kırmızı halıda festivalin Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması jüri üyeleri arasında olan, sinemaseverlerle en son Cem Yılmaz’ın İki Arada filminde buluşan başarılı oyuncu Cemre Ebüzziya, şıklığı ile oldukça beğenildi.

Cemre Ebüzziya3 son

Maison Martin Margiela tulumuyla Altın Portakal Film Festivali açılışına katılan güzel oyuncu Cemre Ebüzziya, geçtiğimiz senelerde Berlin Film Festivali’ndeki Kız Kardeşler filmindeki performansıyla İstanbul Film Festivali, Slemani Film Festivali ve Uçan Süpürge Film Festivali’nde ödüller kazandı.

Cemre Ebüzziya1

Altın Portakal Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması’na seçilen 12 filmi değerlendirecek jüriler arasında yer alan Ebüzziya, “Covid-19 nedeniyle bu zor döneme rağmen festivalin seyirci ile buluşması ve sinemanın tüm yüksek önlemler alınarak sağlıklı bir ortamda kutlanmaya devam etmesi çok değerli.

Cemre Ebüzziya2

Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması’nın ülkemizdeki sektörünün gelişimine katkıda bulunmasını sağladığını görmekten çok mutluyum. Türkiye sinemasının nitelikli filmlerini ödüllendirmek için böyle önemli bir festivalde jüri üyesi olmak benim için çok gurur verici” dedi
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here