Ana sayfa GÜNDEM Boşanma Davalarında Velayet Sorunlarını Çözüyoruz

Boşanma Davalarında Velayet Sorunlarını Çözüyoruz

Boşanma davalarının neticesinde kararın davacı lehine olabilmesi için Türk Medeni Kanunu'nda yer alan bazı şartların oluşması gerekmektedir.

10
0

Boşanma davalarının neticesinde kararın davacı lehine olabilmesi için Türk Medeni Kanunu’nda yer alan bazı şartların oluşması gerekmektedir. Yasalara göre boşanma sebeplerinin oluşması halinde sonuçların davacı lehine olabileceğini aktarmaktayız. Mersin Boşanma Avukatı ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtları alabileceğiniz adreslerimiz sayesinde bu şartların oluşup oluşmadığı incelenecektir. Zina, onur kırıcı davranış, suç işlenmesi, terk edilmei, akıl hastalığı veya evlilik birliğini sarsan diğer olayların var olup olmadığına dair incelemelerinizi gerçekleştirecek olan Boşanma Avukatı ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz. Boşanmayı gerektirecek sebeplerin oluşması halinde dosyalarla ilgili makamlara sunulması ve dava süreçlerinin takip edilmesi için titizlikle hareket etmekteyiz. Belirli şartların oluşması gereken dava süreçlerinin takibinde ve sonuçlandırılmasında profesyonel edstekleri bu sayede alabilirsiniz. Mersin’de boşanma avukatlarınız sayesinde açılmasını isteyeceğiniz davalarla ilgili olarak hemen görüşmelerinizi başlatabilirsiniz. Hangi belgelerin hazırlanacağını ve başvuruların hangi şartlarda gerçekleşeceğini bu sayede öğrenmiş olacaksınız. Diğer yandan davalarda nafaka ve mal paylaşımının yanı sıra velayet sorunlarının da çözüme ulaşması için gerekli titizliği gösterdiğimizi aktarmaktayız.

Anlaşmalı Boşanmalar Nasıl Açılmalıdır?

Her dava için farklı belgelerle başvurulara ihtiyaç duyulurken, Anlaşmalı Boşanma davalarında yalnızca kimliğinizi veya eşdeğer bir belgeyi yanında bulundurmanız yeterli olacaktır. Buna göre özel vekaletle yürütülmesini istemeniz halinde noterden belge alarak dava süreçlerinizin takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Diğer yandan ise mal varlıklarınızın tespiti ve doğru bir şekilde düzenlenmesi için prokolün hazırlanmasına özen gösterilmelidir. Eğer nafaka ya da velayet konularının gündeme gelmesi istenecek ise bu durumda boşanma avukatınızla tüm detayları görüşmeniz gerekmektedir. Gerekli evrakların temin edilmesinde ve ilgili süreçlerin takibinde uzman olan avukatlarınızla adreslerimiz üzerinden görüşebilirsiniz. Hukuki problemlerin doğmaması adına öncesinde hangi tedbirleri alabileceğinize dair sizleri uyaracak ve bazı danışmanlık hizmetlerini sunacak olan avukatınızdan gerekli bilgileri elde edebilirsiniz. Her türlü hukuki sorunlarınızın bertaraf edilebilmesi için en profesyonel hizmetleri bulabileceğiniz bir adres olduğumuzu vurgulamaktayız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here