Ana sayfa GÜNDEM Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortaları müşterilere özel olarak planlanmış ve sigorta yapılacak kişinin hastalıklar veya kazalar sonucu oluşacak doktor ve sağlık kuruluşu giderlerinin karşılanması için oluşturulmuştur.

7
0

Özel sağlık sigortaları müşterilere özel olarak planlanmış ve sigorta yapılacak kişinin hastalıklar veya kazalar sonucu oluşacak doktor ve sağlık kuruluşu giderlerinin karşılanması için oluşturulmuştur. Sağlık sigortasında belirlenen şartlar dâhilinde özel ve genel olmak üzere belirlenen olası risklere karşı kişiyi yani sigortalıyı korur. Bu şartların belirlenmesi önemlidir. Genel ve özel şartlar tek tek incelenmeli ve kişiye en uygun şekilde bir poliçe hazırlanmalıdır. Genel şartlar çoğu sigorta şirketinde benzer olan şartlardır fakat özel şartlar kişiye özel olduğundan her sigorta şirketinde farklılık gösterecektir. Özel sağlık sigortası sizlere istediğiniz doktor, hastane ve muayenehanede tedavi olma rahatlığı tanır. Üstelik belirlediğiniz poliçeye göre hastalık, kaza durumlarında ortaya çıkan hastalıkların ayakta veya yatarak tedavilerin masraflarını sigorta şirketiniz karşılamayı taahhüt eder. Üstelik belirlediğiniz şartlara göre bu imkânlar yurt içi ve yurt dışı dâhil bir şekilde karşılanır. Özel sigorta hastalık durumunda maddi olarak kaygılanmamanızı ve gönül rahatlığı ile tedavi olmanızı sağlar. Bu sayede büyük meblağlar tutacak olan hastane masraflarınızda bile içiniz rahat olur. Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde ise SGK’nın size sunduğu imkânları genişleterek SGK’nın karşılamadığı doktor veya sağlık kurumundan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Kredi Sigortası Nedir?                                       

Kredi sigortası, istemsiz işsiz kalma, ölüm veya kalıcı hasarlı kazalar sonucunda bankadan çektiğiniz yüklü miktarda kredinin sigorta şirketi tarafından güvence altına alınmasıdır. Kredi çekerek borçlarımızı kapatmaya veya yeni umutlar ile bir şeyler kurmaya çalışıyoruz. Fakat şartlar her zaman mükemmel olamıyor. Bunu bir nebze de olsa sağlamak amacıyla yaptığımız kredi sigortası ile size bir şey olduğunda sevdiklerinize borç kalmıyor bankanıza sigorta şirketiniz ödeme yapıyor. Kredi hesapla sigorta hesapla derken birçok iş çıkıyor. Süper sigortam bu noktada yardımınıza koşuyor ve sizi düşüncelerden kurtarıyor. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredili hayat sigortası teklifini almak için sitemize ulaşın. Size en uygun teklifi karşınıza çıkaralım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here