Ana sayfa GÜNDEM Tüm Frekansları Duyun

Tüm Frekansları Duyun

Geçmişte çok büyük problem olan, insanların yaşam standardını düşüren, insanlarla iletişim kurmasını engelleyen işitme kaybı günümüzde problem olmaktan çıkarılmıştır.

6
0

Geçmişte çok büyük problem olan, insanların yaşam standardını düşüren, insanlarla iletişim kurmasını engelleyen işitme kaybı günümüzde problem olmaktan çıkarılmıştır. Gelişen tıp teknolojisi sayesinde işitme testi sonrasında kayıp oranına göre özel olarak tasarlanan ve üretilen işitme cihazları sizlere bu alanda kolay bir şekilde iletişim kurma imkanı sağlıyor. Kulak testi sonrası ihtiyaç duyacağınız cihaza ve ses seviyesine kararı verilerek sizlere işitme cihazı sunuluyor. İşitme testi sonrası kulak yapınıza göre kanal içi veya kulak içi olmak üzere iki farklı tasarımda ve modelde işitme cihazı sunuluyor. Profesyonel olarak sizlere hizmet veren ve sektörde yer alan ünlü markaların modellerini sizlere sunarak kaliteli ürünler kullanmanıza imkan sağlayan Duymer firması bu alanda uzun yıllardır sektörde yer almaktadır.

Kulak Testi ve Kulak Cihazı

Kulak testi ve işitme testi gibi önemli testleri çok pratik bir şekilde uygulayan ve hemen sonucu alan firma elde ettiği sonuçlara göre sizlere çok ekonomik fiyatlara işitme cihazı sunuyor. İşitme cihazı fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterdiği gibi işitme kayıp oranıza göre değişkenlik gösterir. İşitme cihazı ihtiyaçlarınızda internet sitemizi ziyaret edebileceğiniz gibi çağrı merkezimiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel olarak sizlere hizmet verecek olan çağrım merkezi çalışanlarımız işitme cihazı ve işitme testi ile ilgili tüm sorularınıza içtenlikle cevap verecek ve sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır. Kulak cihazı veya kanal içi cihaz almak istediğinizde internet sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz onlarca farklı modeli inceleyerek fikir edinebilirsiniz. İşitme kaybınızı ortadan kaldıracak özel tasarım kulak cihazı ve işitme cihazı tedarik edebilir, ekonomik fiyatlar ile kulak cihazına sahip olabilirsiniz. Şık tasarımlı cihazlar kulağınızda doğal bir görünüm oluşturacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here