Ana sayfa GÜNDEM İstanbul’da düğün konvoyu terörü! Kuralları hiçe saydılar

İstanbul’da düğün konvoyu terörü! Kuralları hiçe saydılar

16
0
İstanbul'da düğün konvoyu terörü! Kuralları hiçe saydılar
İstanbul'da düğün konvoyu terörü! Kuralları hiçe saydılar

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler sonrasında 1 Haziran’da normalleşme sürecine girilmişti. Temmuz ayında düğünlere izin verilmesinin ardından gelin almak için geçtiğimiz Pazar günü Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesi’nde bir eve giden grup, gelin evden çıkartıldığı esnada meş’aleler yakarak ortalığı dumana boğdu. Gelinin çıkartılmasının ardından gruptaki hiçbir kuralı umursamadan kol kola halay çekti. Bahçelievler’de ise gelin çıkartıldığı esnada tabancalarla havaya ateş açan magandalar adeta terör estirdi. Orada bulunan küçük çocuklar ise ateş açılmasıyla paniğe kapıldı.

TABANCALARLA HAVAYA ATEŞ AÇINCA ÇOCUKLAR PANİĞE KAPILDI

Evin önünde ne maske takan ne de sosyal mesafe kurallarına uyan grup, yüksek sesli müzikler eşliğinde halay çekerek göbek attı. Salgına rağmen canlarını bir an olsun umursamayan grup adeta virüse meydan okudu. Eğlencenin ardından lüks otomobillerle Basın Ekspres yolunda konvoy yapan gruptan bir sürücü sokakta yanlama yaptı. Motosikletli bir maganda ise tek tekerlek üzerinde giderek trafiği tehlikeye düşürdü.

YOL KESİP PATİNAJ, DRİFT, TEK TEKER VE ABARTI EGZOZLA TERÖR ESTİRDİLER

Gürültü yaparak çevreye rahatsızlık veren grup, ellerine aldığı meş’alelerle de ortalığı dumana boğarak trafiği tehlikeye düşürdü. Trafikte abartı egzoz da kullanarak gürültü çıkartan magandalar, konvoyun ardından TEM Otoyolu Hadımköy mevkisinde yolu trafiğe kapattı. Lüks otomobildeki damat olan sürücü, dakikalarca otoyol üzerinde patinaj çekerek terör estirdi. Damadın yolu kapatması nedeniyle trafikte uzun araç kuyrukları oluştu. Magandalar ve katılımcılar o anları bir de sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, mega kentte adeta terör estiren magandaları yakalamak için çalışma başlattı.

İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here